Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Arknights: Prelude to DawnRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Arknights: Perish in FrostRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 5.0
- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 1.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0