Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
DreamgirlsRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 1.0