Series
Ratings
70
Descendants of the SunRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Becoming a BillionaireRated ★ 4.0
LastRated ★ 2.0
Beating AgainRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 5.0
- FamilyRated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5