Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Homeward BoundRated ★ 4.5- La ResistanceRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
The SummerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5- Winter sleepRated ★ 5.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.0
LucaRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 5.0
Lovely, StillRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
MaggieRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 2.5