Titles you rated
The Seven Lives of LeaRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
A Dance From AfarRated ★ 5.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.5