Titles you rated
PricelessRated ★ 4.0
Tokyo DogsRated ★ 3.5
Nobunaga ConcertoRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
JinRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Buzzer BeatRated ★ 3.5
素直になれなくてRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 2.5
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 2.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 2.0
Bloody MondayRated ★ 3.0