Series
Ratings
30
90 Days, Time to LoveRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0