Movies
Ratings
44
The MartianRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
FuryRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0