Movies
Ratings
18
The IntouchablesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5