Titles you rated
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
The PostRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Old Man & the GunRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
GlassRated ★ 3.0
The UpsideRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0