Movies
Ratings
526- The UglyRated ★ 4.0
Dhoom DhaamRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
The Old WaysRated ★ 2.0
The White TigerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5