Movies
Ratings
167
WhiplashRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0