Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
AssemblyRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.5