Movies
Ratings
164
Home AloneRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.5
S.I.U.Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5