Series
Ratings
18
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0