Movies
Ratings
20
Iron ManRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.0