Movies
Ratings
15
The Lion KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
RockyRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5