Titles you rated
Love AffairRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The Lucky OneRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The Odd Life of Timothy GreenRated ★ 3.5
You've Got MailRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5