Movies
Ratings
22
The ThievesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0