Series
Ratings
17
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
The LegendRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0