Titles you rated
Tomb RaiderRated ★ 0.5
Frozen IIRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5