Movies
Ratings
350
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
The Bone CollectorRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0