Series
Ratings
54
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
On AirRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5