Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.5
Bel AmiRated ★ 2.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0