Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5