Movies
Ratings
280
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 3.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Never Been KissedRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
I Am DragonRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5