Movies
Ratings
46
My Name Is KhanRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 2.5
Han Gong-juRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
FluRated ★ 2.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0