Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The MissionRated ★ 5.0
MommyRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
UpRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 4.0