Movies
Ratings
97
Extreme JobRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0
LucyRated ★ 1.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5