Movies
Ratings
56
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 0.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 2.5