Series
Ratings
16
High SocietyRated ★ 4.0
Love of EveRated ★ 2.5
MaskRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
HealerRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0