Movies
Ratings
257
ArrivalRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 4.5
The Break-UpRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
The BFGRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 5.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 1.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0