Titles you rated
GoblinRated ★ 4.5
Sharp2Rated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Glamorous TemptationRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0