Titles you rated
Two Night StandRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 0.5
Before MidnightRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0