Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0