Titles you rated
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
Modern FarmerRated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
The Great DoctorRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0