Titles you rated
TogetherRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 2.5
BambiRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Young Adult MattersRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 2.5
Molly's GameRated ★ 3.0
The Platform 2Rated ★ 1.5
A Star Is BornRated ★ 2.0
CamRated ★ 1.5- Disco InfernoRated ★ 0.5
I Care a LotRated ★ 2.5
Granny's Got TalentRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 2.0