Movies
Ratings
160
Confession of MurderRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 2.0