Titles you rated
Big ThingRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 4.5
The King's DoctorRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
On AirRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0