Series
Ratings
36 Narco-SaintsRated ★ 4.5 Narco-SaintsRated ★ 4.5
 Archive 81Rated ★ 3.5 Archive 81Rated ★ 3.5
 All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0 All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
 Hellbound Season 1Rated ★ 4.0 Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
 D.P.Rated ★ 5.0 D.P.Rated ★ 5.0
 My MisterRated ★ 5.0 My MisterRated ★ 5.0
 CoyoteRated ★ 4.0 CoyoteRated ★ 4.0
 Years and YearsRated ★ 4.5 Years and YearsRated ★ 4.5
 Incomplete LifeRated ★ 5.0 Incomplete LifeRated ★ 5.0
 KingdomRated ★ 2.0 KingdomRated ★ 2.0
 Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.5 Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.5
 ChernobylRated ★ 4.5 ChernobylRated ★ 4.5
 Secret life of Dogs Series 2Rated ★ 4.5 Secret life of Dogs Series 2Rated ★ 4.5
 Last ResortRated ★ 3.0 Last ResortRated ★ 3.0
 Breaking BadRated ★ 3.5 Breaking BadRated ★ 3.5
 Falling SkiesRated ★ 3.0 Falling SkiesRated ★ 3.0
 SpartacusRated ★ 3.5 SpartacusRated ★ 3.5
 Modern FamilyRated ★ 3.0 Modern FamilyRated ★ 3.0
 LostRated ★ 4.5 LostRated ★ 4.5
 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0