Series
Ratings
533- 태풍상사Rated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
QuartetRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
A Hundred MemoriesRated ★ 2.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
TrespassersRated ★ 3.5
King the LandRated ★ 2.5
Once Upon a Small TownRated ★ 2.5
The ResidenceRated ★ 3.5
My Melody & KuromiRated ★ 3.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Erin & AaronRated ★ 3.0- Bake Squad Season 2Rated ★ 3.5
Old Enough! Season 1Rated ★ 3.5
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 2.0