Titles you rated
- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Temptation of an AngelRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0