Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
SopyonjeRated ★ 0.5
577 ProjectRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Stormy NightRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 2.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
JawsRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
UnthinkableRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0