Movies
Ratings
18
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0