Movies
Ratings
506
The SubstanceRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
SleepRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5