Titles you rated
PastaRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
Lie to MeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
The King's FaceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5