Titles you rated
- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 4.5
Thank YouRated ★ 4.5
SoulRated ★ 2.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.0
- My Little MonsterRated ★ 3.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Prison SchoolRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 2.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 4.0