Titles you rated
Memories of the AlhambraRated ★ 1.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Unsolved CasesRated ★ 3.5
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0- BossRated ★ 4.0