Titles you rated
Betty BlueRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5