Series
Ratings
200
Dear My FriendsRated ★ 5.0
MiracleRated ★ 4.0
Mom and SisterRated ★ 3.5- Fox and Cotton CandyRated ★ 3.5
In-soon Is PrettyRated ★ 3.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 2.5
Tree of HeavenRated ★ 1.5
MagicRated ★ 1.0- The LandRated ★ 3.0
Over the RainbowRated ★ 3.0- KkangsooniRated ★ 4.0
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Loving You a Thousand TimesRated ★ 3.0
PartnerRated ★ 4.0
Delicious ProposalRated ★ 4.0
RivalRated ★ 3.0
Hello! My LadyRated ★ 2.0- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 3.0
Spring WaltzRated ★ 3.0